Údržba a servis

Naša spoločnosť poskytuje nadštandardnú servisnú starostlivosť o všetky nami dodané i nami prevzaté zariadenia (produkty).

Vývoj legislatívy, techniky a trhu si však vynútili zmenu v našom prístupe k tejto činnosti. Rozsah týchto zmien a ich dôsledky nie je možné napísať do jedného odstavca, preto v snahe chrániť Vás pred čítaním rozsiahlych textov ktoré sa Vás netýkajú, alebo Vás nezaujímajú, prijmite naše odporúčania, ako postupovať.

 

Pre pochopenie všeobecnej filozofie v poskytovaní servisnej starostlivosti našou spoločnosťou stačí prečítať časť textu pod nadpisom ÚDRŽBA A SERVIS – ZÁKLADNÝ POPIS.

Po prečítaní tohto textu sa môžete rozhodnúť, či uprednostníte osobné stretnutie pre úplné pochopenie ako sa Vás týkajú tieto zmeny  a pre vysvetlenie ďalšieho postupu, alebo si pre pochopenie budete čítať ďalej.

Ak uprednostníte stretnutie, napíšte nám na dobro@dobro.sk alebo použite kontaktný formulár.  (Zavoláme Vám a dohodneme si stretnutie).


Elektrická zabezpečovacia signalizácia (EZS)“

Ak si chcete čítať ďalej, je  pre rýchle pochopenie faktov a dôsledkov zmien v servisnej starostlivosti najprehľadnejšia a najvýpovednejšia časť  Zmluva o technickej službe (PAUŠÁL-EZS)  - tabuľka. 

Ak Vás zaujímajú ceny služieb i ceny paušálov a ste naším klientom so zmluvou, mali by ste mať heslo pre prístup do časti cenník na základný cenník – Základ EZS a tvorba ceny paušálov . Ak ho nemáte, môžete ho opätovne získať požiadaním cez kontaktný formulár   alebo na dobro@dobro.sk.

Ak Vás zaujímajú detaily v prístupe k servisu na základe jednotlivých ZMLÚV môžete si prečítať popis služieb pre jednotlivé zmluvy :

 

Pre prijatie a pochopenie dôvodov týchto zmien si môžete prečítať Argumenty. Ak Vám to nebude stačiť, môžete skúsiť aj Argumentačná úvaha.

Ak ešte nie ste náš klient a rozhodujete sa pri výbere zariadenia a dodávateľa zariadenia, odporúčam Vám začať od konca teda začať práve časťou Argumentačná úvaha. Následne je najlepšie osobné stretnutie a vypracovanie cenovej ponuky presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek.


Kamerový systém (CCTV)

Pripravujeme v blízkej budúcnosti ...

Do prípravy samostatných servisných podmienok je Základný cenník – Základ EZS použiteľný ako univerzálny cenník. Tento cenník je prístupný len pre zmluvných zákazníkov a pri osobnom jednaní s potenciálnymi zákazníkmi.

Späť